Hotel Show 2015, Dubai

W dniach 28-30 września 2015 w Dubaju odbyły się najważniejsze targi targi sprzętu, technologii i usług dla branży hotelarsko – gastronomicznej w rejonie Bliskiego i Środkowego Wschodu

THE HOTEL SHOW 2015

Impreza zgromadziła przeszło 600 wystawców z około 40 krajów. Najwięcej z Włoch, Turcji, Indii oraz Chin.

Stoiska odwiedziło prawie 20 000 gości z takich krajów jak Emiraty Arabskie, Oman, Bahrajn, Iran, Arabia Saudyjska, Egipt, Maroko, Indie.

Info o projekcie

W pawilonie 2 przygotowaliśmy wspólne stoisko pod wspólną nazwą „4 You from Poland” o powierzchni 20 m² by zaprezentować grupę polskich firm zainteresowanych kontaktami na wciąż szybko rozwijającym się rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Były to: Kamples, Paged, Eurosen, Polcrux oraz Rafał Wiejak.

Ze względu na bardzo wysokie koszty uczestnictwa w wystawie zaproponowaliśmy naszym klientom różne formy udziału w projekcie.

Były to:

  • prezentacja firmy i nawiązanie wstępnych kontaktów z kontrahentami w imieniu naszego klienta;
  • zorganizowany wyjazd połączony z obecnością na wspólnym stoisku;
  • wynajęcie boksu targowego o pow. 4m² i możliwość nie tylko prezentacji próbek ale organizacji spotkań z potencjalnymi kontrahentami.

Pozwoliło to nam na przygotowanie tak stoiska by w ciekawy sposób pokazać polskich przedsiębiorców. Od początku targów oferta naszych klientów cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję że w tym roku znowu pojawimy się na Hotel Show 2016.

Napisz odpowiedź